Gdzie pracujemy?

Activity based workplace

Kogo szukamy?

Co mówią o nas

nasi pracownicy?

Łukasz Francik
Senior Consultant (SSC/BPO)
Moja przygoda z People rozpoczęła się na początku 2013 roku. Miałem przyjemność uczestniczyć w tworzeniu działu specjalizującego się w rekrutacjach finansowych. Choć początki były trudne, to po ponad 3 latach spędzonych w People mogę powiedzieć, że było warto! Mam okazję pracować i uczyć się od najlepszych ekspertów na rynku, wdrażać własne pomysły oraz podnosić swoje kompetencje poprzez szkolenia branżowe. Na każdym kroku mogę liczyć na wsparcie moich przełożonych co pozwala skuteczniej pokonywać wszelkie przeszkody napotkane na mojej drodze. Od zawsze lubiłem pracę z ludźmi, dynamiczne środowisko pracy i cieszę się, że mam okazję realizować się na tym polu w People. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że wybór pracodawcy okazał się strzałem w 10!
Katarzyna Olszak
Koordynator ds. kadr i płac (O&T)
Moja przygoda z firmą People rozpoczęła się w 2013 roku. Swój start rozpoczęłam na stanowisku Specjalisty ds. kadr i płac, gdzie zdobyłam doświadczenie i dokładnie poznałam portfolio firmy. Po dwóch latach otrzymałam propozycję zmiany stanowiska pracy i - już jako Koordynator ds. kadr i płac - mam możliwość szerszego wykorzystania swojej wiedzy i umiejętności, a dzięki współpracy z fantastycznymi specjalistami mogę cały czas pogłębiać swoją wiedzę i poznawać nowe aspekty pracy w obszarze kadr i płac. Firma sprzyja podnoszeniu kwalifikacji pracowników, dlatego dzięki udziałowi w profesjonalnych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych cały czas mogę się rozwijać. Firmie People jestem wdzięczna za możliwość dalszego kształcenia oraz pracę pełną nowych wyzwań. Realizuję się zawodowo łącząc zainteresowania z pracą, a dodatkowym atutem stanowiska jest kontakt z dużą ilością osób. Współpracuję zarówno z pozostałymi działami firmy, jak i z naszymi Klientami. Dzięki dużej złożoności zadań codzienna praca nie ogranicza mnie, stawiając co dzień nowe wyzwania. Jeżeli dzisiaj ktoś by zapytał czy w dalszym ciągu wiążę swój rozwój zawodowy z tą Firmą to z całą stanowczością i przekonaniem odpowiem, że tak.
Monika Skrzypczak
Consultant (SSC/BPO)
Moja kariera w People rozpoczęła się pod koniec 2013 roku. Firma dała mi szansę na rozwój w swoich strukturach, mimo małego doświadczenia zawodowego. Rozpoczęłam od stanowiska związanego z organizacją Assessment/Development Center, następnie przeszłam do zespołu SSC/BPO, gdzie rozpoczęłam swoją podróż z rekrutacją jako Researcher. Dobre wyniki przyczyniły się do awansu na samodzielne stanowisko Junior Consultanta. Kilkumiesięczne doświadczenie przerodziło się w długofalową relację, która trwa do tej pory. Główne argumenty, które wpłynęły na moją decyzję o dalszym rozwoju w People to codzienna współpraca ze świetnymi ekspertami, od których czerpię wiedzę i naukę oraz mam możliwość wykorzystywania języka angielskiego w kontaktach z kandydatami z całego świata.
Agnieszka Zagórska
Junior Consultant (SSC/BPO)
Po kilku latach pracy w różnych branżach postanowiłam spróbować sił w rekrutacji. Po kilkumiesięcznym stażu w firmie zajmującej się rekrutacjami stałymi wiedziałam już, że to właściwy wybór dla mnie. Moja kariera rozpoczęła się w People na początku 2015 roku i to właśnie tu, pomimo tak małego doświadczenia firma dostrzegła mój potencjał i dała duży kredyt zaufania proponując stanowisko Researchera. Przez rok wspierałam konsultantów przy projektach rekrutując osoby z poziomu Juniora po stanowiska managerskie, a nawet i dyrektorskie. Czerpiąc wiedzę i energię do działania od prawdziwych profesjonalistów osiągnęłam świetne wyniki oraz samodzielne stanowisko Junior Consultanta. Uważam, że People jest świetnym miejscem by wykorzystywać swoje najlepsze cechy, podnosić kompetencje i osiągać sukcesy w miłej atmosferze.
Anna Kozłowska
Office Manager
Zatrudnienie w People podjęłam w 2006 roku, czyli 10 lat temu i była to moja najlepsza decyzja zawodowa, jaką kiedykolwiek podjęłam. Firma zapewniła mi, a co najważniejsze nadal zapewnia doskonalenie nabytych umiejętności oraz pozyskiwanie nowych doświadczeń zawodowych. People obdarza swoich pracowników dużym kredytem zaufania i samodzielnością w realizacji zadań, co pozwala na dynamiczny rozwój i awanse. Zespół People tworzą profesjonaliści, którzy każdego dnia z pasją i zaangażowaniem wykonują swoją pracę, dlatego też People współpracuje z największymi firmami z różnorodnych branż. Wszystkich, którzy chcieliby się przekonać, jak można tak długo pracować w jednej firmie i być z tego zadowolonym zachęcam do podjęcia pracy w Agencji Pracy People.
Sylwia Kryśkiewicz
Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac (O&T)
Pracę w People rozpoczęłam w 2010 roku. Przyszłam na chwilę i zostałam do dziś. Bardzo mnie cieszy, że wspólnie z firmą People mogę uczestniczyć w procesie jej rozwoju, będąc jej częścią. Jako członek zespołu Outsourcing & Temporary zawsze staram się pracować wydajnie i sumiennie, co zostaje docenione zarówno przez mojego Dyrektora jak i resztę firmy. W ciągu tych 6 lat pracy awansowałam trzykrotnie, co bardzo buduje moją dalszą motywację do poszerzania swoich horyzontów. Praca, którą wykonuję daje mi ogromną satysfakcję i szansę samorealizacji. Dostarcza ciągłych wyzwań, co motywuje mnie do działania i ciągłego doskonalenia. Dzięki szkoleniom finansowanym, na które jestem wysyłana przez firmę, stale rozwijam swoje umiejętności i poszerzam wiedzę. Praca w firmie People daje możliwość poznania wielu wspaniałych ludzi - czego wszystkim decydującym się na pracę u nas życzę.People za kulisami

czyli co robimy po pracy?